|

پژمان بازغی

پژمان بازغی بازیگر سریال گناه فرشته کیست؟ | سیر تا پیاز زندگینامه پژمان بازغی

پژمان بازغی بازیگر سریال گناه فرشته متولد 9 مرداد 1353 در تهران است.

پژمان بازغی بازیگر سریال گناه فرشته کیست؟ | سیر تا پیاز زندگینامه پژمان بازغی
کد مطلب : 41693

خبرنگار: علی طاهری

پژمان بازغی از بازیگران کم حاشیه است که به تازگی شایعه ازدواج مجددش در فضای مجازی سر زبان ها افتاده است.پژمان بازغی (Pejman Bazeghi) بازیگر شناخته شده ایرانی است که در تهران و در تاریخ 19 دی 1353 متولد شد. او اصالتا لاهیجانی است. تحصیلات پژمان بازغی لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه امیرکبیر است. از ۱۹ سالگی با فیلم «اعتراف» جلوی دوربین رفت و با سریال «مرد هزار چهره» به شهرت رسید.

 

نام:پژمان

نام خانوادگی:بازغی

تاریخ تولد:1353/5/9

محل تولد:تهران

همسر:مستانه مهاجر

فرزندان:نفس

پژمان بازغی

خانواده پژمان بازغی

پژمان بازغی در یک خانواده 5 نفره بزرگ شد و در کل 3 برادرند. پژمان پسر دوم خانواده است. او یک برادر بزرگتر به نام پیام و یک برادر کوچکتر از خود به نام پرهام دارد. نکته جالب توجه درباره تحصیلات دانشگاهی این 3 برادر است که هر سه آنها در دانشگاه امیرکبیر درس خوانده اند. پژمان بازغیپیام در رشته مهندسی شیمی، صنایع غذایی خواند و پرهام رشته مهندسی صنایع را خوانده است.

پژمان بازغی تا 4 سالگی در تهران زندگی کرد و به واسطه شغل پدرش که کارمند نیروی دریایی بود همراه خانواده به شهرهای بسیاری سفر و در آنجا برای مدتی زندگی کرد، در سال 1357 و به واسطه انتقال پدرش به رشت به این شهر نقل‌ مکان کردند. پدر پژمان بازغی با شروع جنگ ایران و عراق برای محافظت از مرزهای آبی ایران و خلیج فارس به بوشهر منتقل و درنتیجه از خانواده خود جدا شد. با پایان جنگ خانواده بازغی دوباره به تهران نقل‌ مکان کردند.
 

پژمان بازغی

ازدواج پژمان بازغی و مستانه مهاجر

پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر در سال 1386 با یکدیگر ازدواج کردند. مستانه مهاجر متولد 15 اردیبهشت 1353 در تهران میباشد، او تدوین گر اهل ایران و همسر پژمان بازغی است. وی فارغ التحصیل رشته تدوین از دانشگاه سوره است.

پژمان بازغی


نفس بازغی دختر پژمان بازغی

مستانه مهاجر و پژمان بازغی در سال 1387 صاحب دختری به نام نفس شدند.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین