|

یکتا ناصر

افشاگری یکتا ناصر از همسرش | یکتا ناصر راز منوچهر هادی را فاش کرد

یکتا ناصر همسر سابق منوچهر هادی کارگردان مشهور بعد از جدایی از این شخص صحبت های تازه ای از زندگی مشترکش کرد.

افشاگری یکتا ناصر از همسرش | یکتا ناصر راز منوچهر هادی را فاش کرد
کد مطلب : 41719

خبرنگار: علی طاهری

یکتا ناصر همسر سابق منوچهر هادی کارگردان مشهور بعد از جدایی از این شخص صحبت های تازه ای از زندگی مشترکش کرد. یکتا ناصر در یک مصاحبه از ماجرای طلاقش با منوچهر هادی پرده برداشت. یکتا ناصر در برنامه فیلم امروز اعلام کرد که از منوچهر هادی جدا شده است. یکتا ناصر در این برنامه می گوید: من تا زمانی که همسر منوچهر هادی بودم، در این یک سال و اندی که از منوچهر هادی جدا شده ام سعی بر این داشتیم که این موضوع را نگوییم و آخرین فیلممان حدود هشت صبح بود.

 

 

شایعه نقش یکتا ناصر در انتخاب بازیگران فیلم های منوچهر هادی

یکتا ناصر بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون ایران که این روزها با انتشار جدایی اش از منوچهر هادی و حضوردو نفره در جشن تولد دخترشان در صدر اخبار و سوژه ها قرار دارد، در جدیدترین مصاحبه خود حرف های تازه ای در مورد بازی در فیلم های همسر سابقش زد و بار دیگر زندگی خصوصی او زیر ذره بین طرفدارانش قرار گرفت. در ادامه این بخش از نمناک صحبت های یکتا ناصر در مورد منوچهر هادی را می خوانید.

یکتا ناصر بازیگر نقش زری در سریال نیسان آبی 2 در ویدئویی که به تازگی از وی در فضای مجازی منتشر شده است به حواشی درمورد اثرگذاری اش در انتخاب بازیگر در فیلم های منوچهر هادی می گوید:

سالها شنیده بودم که می گفتن تو اجازه ندادی که آقای هادی با ما کار کنه، حالا چه بیشتر خانم ها، در صورتی که نه تنها این نبود.

خیلی وقت ها اتفاقا مثلا یه آدمی رو دوست نداشتم باهاش کار کنم به هر دلیلی و فکر می کردم بازیگر خوبی نیست که اسمشون پیش اسم من بیاد، حتما (منوچهر هادی) پای حرفشون می ایستادن و برای من هم اتفاقا خوب بود و احساس می کردم ما تونستیم این همکاری رو داشته باشیم.

مثلا حتی سریال دل، نقشی که خانم ساره بیات بازی کرد، در واقع نقش اول ایشون بود اما نقش من فراز و فرود زیادی داشت و نقشی که خانم بیات بازی کرد، نقش سختی نبود چون خیلی چیزی نداشت، من هیچ وقت نگفتم این نقش رو بده من بیشتر و....

مثلا نیسان آبی رو فیلمنامه اولیش برام بامزه بود اما بازیم رو دوست نداشتم.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین