|

بهترین کادو برای روز مادر | ارزان ترین هدیه برای روز مادر

فقط با کمی خلاقیت و تخیل می توانید کار دستی روز مادر که خانواده در تمام طول سال آن را دوست خواهند داشت را بسازید. این هدایا نسبت به هدایای خریداری شده از فروشگاه ارزانتر هستند و مطمئناً هدیه های گرانبهایی هم هستند.

بهترین کادو برای روز مادر | ارزان ترین هدیه برای روز مادر
کد مطلب : 41921

خبرنگار: علی طاهری

روز مادر نزدیک است و هرشخصی با توجه به توان مالی و سلیقه ای که دارد، هدیه ای برای این روز اماده میسازد و به اولین عشق زندگی خود یعنی مادرش تقدیم می کند.برخی این هدیه را با دستان خود مسیازند و با ساده ترین وسایل یک یادگاری ارزشمند آماده می کنند.کاردستی‌ های روز مادر خانگی روشی صمیمانه و سرگرم‌کننده ای هستند که بچه‌ها می‌توانند با کمک آنها روز مادر را جشن بگیرند. فقط کمی خلاقیت و تخیل را با هم ترکیب کنید تا کار دستی روز مادر که خانواده در تمام طول سال آن را دوست خواهند داشت را بسازید. این هدایا نسبت به هدایای خریداری شده از فروشگاه ارزانتر هستند و مطمئناً هدیه های گرانبهایی هم هستند.

ایده های خلاقانه خانگی و کاردستی روز مادر با وسایل ساده کاغذ، روبان، سفال

هنر چاپ دستی با نوارهای چسبی واشی

با کمک چند رول نوار چسب رنگارنگ، طرح کلی دست فرزندتان را به یک اثر هنری تبدیل کنید. همه هنر چاپ دستی را دوست دارند اما نوار چسب به آن حسی مدرن می دهد. مقاب های زیبا و نوار چسب های رنگی را می توانید بصورت آنلاین سفارش دهید.

چیزی که شما نیاز دارید:

۲ قطعه کاغذ سفید، ۳ رول نوار چسب در رنگ های هماهنگ، ۱ قاب ۸×۱۰، چاقو، مداد

دست آنها را در وسط یک تکه کارت بگذارید. یک کپی تهیه کنید.

سه رول نوار چسب را به صورت نواریی برش دهید که دست مشخص شده آنها را از انتها تا انتها بپوشاند.

با کمک یک قیچی روی یک تشک یا تخته برش، دستی که کشیده اید را با دقت از ورق دوم جدا کنید.

دستی که با نواری های رنگی چسبانده شده را در یک قاب قرار دهید.

بطری تعریف های مثبت از مادر

وقتی مادر این جملات مثبت بچه ها را می خواند، حس می کند که دوستش دارند. شرکت Mod Podge رنگ جدیدی را ارئه می دهد که هنگام خشک شدن، لعاب شفاف رنگی روی شیشه ایجاد می کند. در رنگ های متنوع موجود است. اما من از نوار چسب باقی مانده از اثر هنری دست استفاده کردم.

چیزی که شما نیاز دارید:

۱ شیشه میسون شیشه ای، ۱ بطری رنگ ، ۱ کپی از عکس، چسب مایع، چسب نواری واشی، ۴ تا تکه سنگ مصنوعی، برچسب های جملات مثبت قابل چاپ

برچسب جملات مثبت را روی ۸ کاغذ ۱/۲ در ۱۱ اینچی ایجاد کنید.

کاغذ ها را ببرید و از بچه ها بخواهید پاسخ ها را بنویسند.

رنگ Mod Podge را داخل شیشه میسون بریزید. به اطراف بچرخانید تا داخل آن را بپوشاند و وارونه روی یک صفحه پلاستیکی یا کاغذی قرار دهید. رنگ اضافی روی صفحه می چکد. بگذارید به مدت یک شبانه روز خشک شوند.

پشت عکس را چسب بزنید و روی شیشه قرار دهید. با چسب نواری یک قاب دور عکس درست کنید و با چسباندن یک تکه سنگ روی هر گوشه قاب کار را تمام کنید.

یک روبان دور و بالای درب شیشه ببندید و جملات مثبت در مورد مادرتان را داخل آن قرار دهید.

روز مادر

درست کردن لیوان ماگ با نوشته مادر دوستت دارم

مادر هر روز صبح با نوشیدن یک قهوه در لیوان شخصی اش که با اثر انگشت تزئین شده است لبخند روی لب هایش می آید.

چیزی که شما نیاز دارید: رنگ اکریلیک، برس، لیوان سرامیکی

از انگشت فرزندتان برای ایجاد یک شکل قلب با اثر انگشت استفاده کنید. قلم مو را بردارید و در طرف مقابل "من" و "مامان" و یک قلب را بنویسید. از آنها بخواهید پایین لیوان رت امضا کنند. اجازه دهید رنگ خشک شود.

لیوان را در فر ۳۵۰ درجه به مدت ۳۰ دقیقه حرارت دهید.

روز مادر

گلدان های عکسدار

یک عکس خانوادگی قدیمی، یک گلدان ساده برای تهیه هدیه روز مادر کافی هستند. بچه‌ها عاشق دیدن عکس‌هایی هستند که پدر و مادرشان کوچک بودند. با انتخاب تصاویر برای گلدان خود، خنده ها و خاطرات خوش را به اشتراک بگذارید. گلدان ها را می توانید از سایت ها بصورت آنلاین خریداری کنید تا با هزینه کم یک هدیه زیبا برای روز مادر تهیه کنید.

چیزی شما نیاز دارید: ۱ گلدان سفالی، رنگ های اکریلیک، ۱ کپی از برش عکس با قیچی برای لبه های اطراف عکس، ۱ شیشه Mod Podge، ۱ برس اسفنجی

گلدان سفالی را رنگ کنید. ما از رنگ زرد برای لبه گلدان، رنگ صورتی بدنه گلدان و برای درخشندگی بیشتر از کمی رنگ براق برای روی گلدان استفاده کردیم.

پشت عکس را با چسب ماد پاج Mod Podge بپوشانید و روی گلدان بچسبانید. با قلم مو چسب را بالای عکس بکشید.

اجازه دهید گلدان خشک شود.

یک پاپیون زیر و لبه بالایی ببندید و گیاه یا گل مورد علاقه مادرتان را داخل آن قرار دهید.

روز مادر

هدیه دست ساز برای روز مادر : نقاشی بشقاب های سفالی

اگر دستی به هنر و نقاشی دارید می توانید، از آن برای هدیه دست ساز برای روز مادر استفاده کنید، ما چند نمونه از این طراحی را برای ایده گرفتن شما قرار داده ایم.

روز مادر

روز مادر

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین