|

وام بدون ضامن | وام بدون ضامن یکروزه

وام بدون ضامن 50 میلیونی بانک شهر | وام بدون ضامن آنلاین یکروزه

جزئیات جدید از دریافت وام بدون ضامن بانک شهر را در ادامه دبال کنید.

وام بدون ضامن 50 میلیونی بانک شهر | وام بدون ضامن آنلاین یکروزه
کد مطلب : 42111

خبرنگار علی طاهری:

بانک شهر وام بدون ضامن 50 میلیون تومانی را با سود 18 درصد به متقاضیان ارائه می‌دهد. سقف این تسهیلات برای حقوق بگیران بانک شهر تا 100 میلیون تومان قابل تغییر است.

افرادی که در بانک شهر سپرده کوتاه مدت، جاری یا قرض‌الحسنه دارند، می‌توانند برای وام 50 میلیونی بدون ضامن این بانک درخواست دهند. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات اعتبارسنجی است. افرادی که مایل به دریافت این وام هستند نباید بدهی یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشند. در صورتی که متقاضیان شرایط مذکور را داشته و وام را دریافت کنند، طی مدت 36 ماه امکان پرداخت اقساط این تسهیلات را دارند.

با توجه به مقدار وام، نرخ سود و زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 1 میلیون و 935 هزار و 486 تومان اعلام شده است. کل سود تسهیلات به 19 میلیون و 677 هزار و 499 تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز 69 میلیون و 677 هزار و 499 تومان خواهد بود.

بانک شهر سال 1388 با دریافت مجوز از بانک مرکزی و همچنین با تایید و هماهنگی شورای عالی پول و اعتبار کشور افتتاح شد. بعد از گذشت دو سال از آغاز به کار، سهامداران برای تامین نقدینگی لازم سرمایه این مجموعه را تا 400 میلیارد تومان افزایش دادند.

شهرداری‌های تهران، شیراز، اصفهان، قزوین، مشهد، قم، کرج، اهواز، تبریز و صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران و همچنین شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی کارکنان شهرداری تهران از سهامداران اصلی و محوری این بانک به حساب می‌آیند

ویپاد، ترابانک پاسارگاد، سقف وام فوری خود را از سی میلیون تومان به پنجاه میلیون تومان ارتقا داد. کاربران برنامه ویپاد می‌توانند به‌صورت کاملا آنلاین و بدون ضامن و وثیقه تا سقف پنجاه میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند.

شرایط دریافت وام بدون ضامن

تسهیلات‌دهی در ویپاد به دو شیوه پلکانی و امتیازی است؛ در شیوه امتیازی که «برآیند» نام دارد هر ۱۰۰ هزار تومان سپرده در هر روز یک امتیاز محسوب می‌شود و براساس مجموع امتیازها افراد می‌توانند تسهیلات را تا سقف پنجاه میلیون تومان دریافت کنند و در بازه‌های شش یا دوازده ماه بازپرداخت آن را انجام دهند.

همچنین دریافت تسهیلات برآیند مانند تمامی خدمات بانکی ویپاد، کاملا آنلاین و در هر ساعتی از شبانه‌روز امکان‌پذیر است و از لحظه درخواست تا دریافت تسهیلات برآیند، حدود یک دقیقه به‌طول می‌انجامد. جدا از سرعت، شفافیت کاملی در اپلیکیشن وجود دارد تا کاربر به‌طور کامل در جریان وام‌گرفتن قرار بگیرد. کاربران برای دریافت وام آنلاین بدون ضامن می‌توانند از ویپاد استفاده کنند.

در شیوه پلکانی اهدای تسهیلات ویپاد که «پشتوانه» نام دارد، کاربران به‌صورت پلکانی تسهیلات یک، دو، سه، چهار، پنج و… را تا سقف ۲۵ میلیون تومان دریافت می‌کنند. شیوه بازپرداخت آن نیز تا ۱۰ میلیون تومان در چهار قسط و از ۱۵ تا ۲۵ میلیون تومان در شش قسط صورت می‌گیرد.

ویپاد با بیش از سه میلیون نصب، امتیاز ۴/۷ از ۵ را در فروشگاه‌های اندرویدی دارد و کاربران آن بیش از ۱۲۰ هزار نظر برایش ثبت کرده‌اند. همچنین، ویپاد تاکنون توانسته بیش از ۹ هزار میلیارد تومان تسهیلات به اقشار مختلف مردم در ۱۰ هزار روستا و ۱۲۰۰ شهر اعطا کند.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین