|

وام فوری | وام فوری بدون ضامن

وام فوری بدون ضامن در کمترین زمان | سورپرایز بانک صادرات برای متقاضیان وام فوری

در ادامه شرایط دریافت وام فوری بانک صادرات را بخوانید.

وام فوری بدون ضامن در کمترین زمان | سورپرایز بانک صادرات برای متقاضیان وام فوری
کد مطلب : 42158

خبرنگار علی طاهری:

وام فوری به وامی گفته می‌شود که بانک‌ها در شرایط خاص و در کوتاه‌ترین زمان (۲ تا ۴ روز کاری) به مشتریان خود پرداخت می‌کنند. شرایط دریافت وام فوری داشتن ضامن معتبر یا سند یا سپرده است. متقاضی وام فوری می‌تواند سپرده‌گذاری کند و پول بیشتری به‌عنوان وام فوری دریافت کند. وام فوری می‌تواند وام خرید کالا، وام ازدواج، وام مسکن، وام قرض‌الحسنه و… باشد با این تفاوت که بانک آن را سریع‌تر به متقاضی تحویل می‌دهد و غالباً دوره بازپرداخت کوتاه‌تری دارند.

مشتریان حقیقی و حقوقی، صاحبان مشاغل و کسب و کار می‌توانند با حداقل سه ماه سپرده‌گذاری در شعب بانک صادرات ایران، به میزان ۲۵۰ درصد معدل موجودی در قالب طرح جدید «تیمچه»، تسهیلات سه ماهه دریافت کنند.

به گزارش بانک اول روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک با هدف تسهیل پرداخت تسهیلات کوتاه‌مدت برای صاحبان کسب و کار و مشاغل، طرح جدید تسهیلاتی «تیمچه» را به شعب خود ابلاغ کرد که بر اساس آن مشتریان حقیقی و حقوقی، صاحبان مشاغل و کسب و کار می‌توانند با حداقل سه ماه سپرده‌گذاری در شعب بانک صادرات ایران، به میزان ۲۵۰ درصد معدل موجودی تسهیلات سه ماهه دریافت کرده و بلافاصله با تسویه آن در سررسید و نگاهداشت موجودی، به فواصل سه ماهه متوالی تا ۵۵۰ درصد میانگین سپرده خود، این تسهیلات را تمدید کنند.

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری در این طرح، یک میلیارد ریال است و حداقل تسهیلات دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و حداکثر تسهیلات ۳۰ میلیارد ریال در هر دوره تعیین و دامنه بازپرداخت این تسهیلات بین ۲ تا ۶ ماه به صورت یک‌جا در سررسید اعلام شده است.

صاحبان مشاغل و کسب و کار با افتتاح حساب یک میلیارد ریالی در شعب بانک صادرات ایران در قالب این طرح و در پایان ماه سوم، می‌توانند تسهیلات سه ماهه به میزان ۲۵۰ درصد معدل موجودی خود دریافت کنند. در صورت حفظ موجودی در ماه ششم ضمن تسویه تسهیلات اول، می‌توانند به میزان ۳۵۰ درصد میانگین سپرده و در صورت ادامه سپرده‌گذاری و تسویه وام قبلی، در ماه‌های نهم و دوازدهم نیز به ترتیب ۴۵۰ درصد و ۵۵۰ درصد میانگین موجودی حساب خود را در دوره‌های بازپرداخت سه ماهه، دریافت کنند.

افرادی امکان درخواست تسهیلات قرض الحسنه جاری یا جاری کارت را دارند که حداقل ۵۰ هزار تومان به مدت سه تا شش ماه در یکی از حساب‌های ذکر شده خود نگهداری کنند.

سقف این تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومان اعلام شده است. این وام در قالب عقد مرابحه و با نرخ ۲۳ درصد به متقاضیان واجد شرایط پرداخت خواهد شد.

نرخ این تسهیلات مطابق دستورالعمل بانک مرکزی بوده و دوره بازپرداخت آن منعطف است.

حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط این تسهیلات به ۳۶ ماه می‌رسد. لازم به ذکر است که این تسهیلات در قالب کارت اعتباری به متقاضیان پرداخت می‌شود و اشخاص حقوقی امکان درخواست آن را ندارند.

در صورتی که بانک با توجه به شرایط مشتری مبلغ ۴۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تسهیلات طرح اطلسی با نرخ سود ۱۸ درصد بپردازد و مدت زمان بازپرداخت را برای وی ۲۴ ماه در نظر بگیرد، میزان هر قسط ۲ میلیون و ۴۳۴ هزار تومان خواهد بود. متقاضی در کل ۵۸ میلیون و ۴۳۲ هزار تومان به بانک بازخواهد گرداند.

بانک سینا به منظور حمایت از تمامی بخش‌های جامعه، اعم از حقیقی، حقوقی و ارگان‌های اجتماعی طرح‌های تسهیلاتی را تدارک دیده است.

شرایط دریافت وام فوری بدون ضامن

این مجموعه در نظر دارد تا ضمن حمایت از اقشار مختلف جامعه، سبد محصولات خود را نیز متنوع کند. این بانک خصوصی در زمینه پرداخت انواع تسهیلات تکلیفی، اعم از ازدواج و فرزندآوری، نیز پیشگام است.

مشتریان بانک سینا در صورتی که در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند، با ایجاد میانگین حساب مورد نظر امکان درخواست برای وام 200 میلیون تومانی طرح «میعاد» را دارند.

این وام 200 میلیون تومانی به افرادی تعلق خواهد گرفت که حداقل 100 هزار تومان در سپرده خود به مدت سه ماه نگهداری کنند. ضمنا سود این تسهیلات چندان نبوده و تنها 9 درصد اعلام شده است. سقف مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز به 36 ماه می‌رسد. افرادی که خواهان این تسهیلات ارزان قیمت هستند باید ضامن تعیین شده توسط بانک را ارائه دهند. معمولا مبلغ ضمانت براساس نظر شعبه و سقف تسهیلات دریافتی متفاوت است و می‌تواند ضامن رسمی به همراه سند ملکی باشد.

با توجه به میزان وام، حداکثر مدت زمان بازپرداخت و نرخ سود، مبلغ هر قسط 6 میلیون و 359 هزار و 947 تومان است. کل سود تسهیلات به 28 میلیون و 958 هزار و 75 تومان می‌رسد. جمع تسهیلات و نرخ سود آن نیز 230 میلیون و 83 هزار و 75 تومان خواهد بود.

اشخاصی که امکان ایجاد شرایط مذکور را برای دریافت این تسهیلات دارند، باید به یکی از شعب بانک سینا مراجعه کرده و فرم درخواست این وام را پر کنند. ضمنا لازم است مدارکی مانند اصل و تصویر شناسنامه نیز به شعبه ارائه شود.

بانک سینا سال 1387 تحت عنوان یک بانک خصوصی فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه انواع خدمات بانکی شامل گشایش حساب‌های قرض الحسنه پس انداز و جاری، سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلندمدت، انواع خدمات ارزی و ضمانت نامه‌ها و… را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین