|

تعطیلی مدارس

مدارس فردا تعطیل شد؟ | جزئیات جدید از تشکیل کمیته اضطرار آلودگی هوا

حزئیات جدید از تعطیلی مدارس فردا 1 بهمن را در ادامه دنبال کنید.

مدارس فردا تعطیل شد؟ | جزئیات جدید از تشکیل کمیته اضطرار آلودگی هوا
کد مطلب : 42262

خبرنگار علی طاهری:

برگزاری جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا

مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران: با توجه به تشدید آلودگی هوا جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا استان ۷ صبح فردا(یکم بهمن ) برگزار می‌شود.

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس تهران یکشنبه ۱ بهمن ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبری مبنی بر تعطیلی مدارس تهران فردا یکشنبه اعلام نشده است. در صورت تعطیلی مدارس این خبر بروزرسانی می شود. 

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان آسمان ابری و بارش باران از دوشنبه شب (۲ بهمن) وکاهش محسوس دما از سه‌شنبه (۳ بهمن) پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی طی پنج روز آینده آسمان کمی ابری تا نیمه‌ابری، در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود همچنین طی این مدت با توجه به پایداری نسبی و عدم وزش باد قابل ملاحظه در مناطق پرتردد شهری غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

از اواخر وقت دوشنبه تا چهارشنبه (۲ تا ۴ بهمن) شب با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی به‌ویژه در بخش‌های شمالی و غربی استان افزایش ابر در بعضی ساعات همراه با بارش باران و در ارتفاعات بارش برف و باران مورد انتظار است.

روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه (۳ و ۴ بهمن) کاهش محسوس دما در بیشتر مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا( اول بهمن) صاف تا قسمتی ابری و در بعضی ساعت‌ها غبار محلی، از بعد از ظهر افزایش ابر و وزش باد با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه (۲ بهمن) قسمتی ابری تا نیمه‌ابری در بعضی ساعت‌ها غبار محلی و گاهی وزش باد به‌تدریج افزایش ابر با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای ۸- درجه سانتیگراد، سردترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین