|

قیمت خودرو

قیمت خودرو امروز 4 بهمن 1402 | قیمت خودرو ترمز گرفت

قیمت خودرو امروز ۴ بهمن 1402 اعلام شد.

قیمت خودرو امروز 4 بهمن 1402 | قیمت خودرو ترمز گرفت
کد مطلب : 42345

خبرنگار: علی طاهری

قیمت خودرو امروز، چهارشنبه، ۴ بهمن ۱۴۰۲ نوسان چندانی ندارد. اغلب خودروهای بازار بدون تغییر نسبت به دیروز معامله می‌شوند، اما برخی دیگر تغییرات جزئی دارند.

قیمت خودرو، امروز، چهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲ تغییرات زیادی نسبت به روز گذشته تجربه نمی‌کند. اغلب محصولات در هر دو بازار داخلی و مونتاژی بدون نوسان معامله می‌شوند، اما در این میان خودروهایی هم پیدا می‌شود که افت شدید ۸۰ میلیون تومانی را تنها در یک روز تجربه می‌کند.

روز گذشته نرخ دلار در بازار آزاد با عبور از کانال ۵۴ هزار تومان، خود را برای صعود به کانال بالاتر یعنی ۵۵ هزار تومان آماده کرد و در نزدیکی همین محدوده ثابت شد، بنابراین نمی‌توان وضعیت فعلی بازار را برای ساعات پایانی امروز و همچنین هفته گذشته انتظار داشت.

با توجه به قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، قیمت خودرو امروز وضعیت باثباتی دارد.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای مونتاژی غالباً تغییری نسبت به روز گذشته ندارد.

ساینا S اتوماتیک یکی از ارزان‌ترین خودروهای اتومات بازار به شمار می‌رود که حدود چهار میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با ۴۷۶ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

شاهین G در حال حاضر لوکس‌ترین محصول تولیدی سایپاست که همانند ساینا، ارزان‌تر شده است. این خودرو دو میلیون تومان افت قیمت دارد و با نرخ ۶۶۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

دنا پلاس ۶ دنده توربوشارژ یکی از پرشتاب‌ترین خودروهای داخلیست که با افت شش میلیون تومانی نسبت به روز گذشته با ۸۹۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

پژو ۲۰۷i پاناروما دنده اتوماتیک یکی از معدود خودروهای بازار محسوب می‌شود که با رشد قیمت همراه است. این خودرو ۱۰ میلیون تومان گران‌تر شده و به ۹۴۵ میلیون تومان رسیده است.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین