|

وام ۳۰۰ تا ۷۵۰ میلیون تومانی بگیرید | شرایط جدید ثبت نام وام اعلام شد

طرح وام قرض‌الحسنه باران، پرداخت وام تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان برای مشتریان حقیقی و ۷۵۰ میلیون تومان برای مشتریان حقوقی، در شعب بانک دی آغاز شد.

وام ۳۰۰ تا ۷۵۰ میلیون تومانی بگیرید | شرایط جدید ثبت نام وام اعلام شد
کد مطلب : 42528

خبرنگار: علی طاهری

طرح وام قرض‌الحسنه باران، پرداخت وام تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان برای مشتریان حقیقی و ۷۵۰ میلیون تومان برای مشتریان حقوقی، در شعب بانک دی آغاز شد.

با افتتاح حساب یکروزه وام ۳۰۰ تا ۷۵۰ میلیون تومانی بگیرید

در طرح باران، تمامی مشتریان حقیقی /‌‌‌ حقوقی(برای کارکنان خود) و مشتریان حقوقی دارای کسب و کارهای خرد و دانش‌بنیان می‌توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز، از امتیاز دریافت وام قرض‌الحسنه باران بهره مند شوند.

مبلغ وام برای متقاضیان حقیقی بین 30 میلیون تا 300 میلیون تومان و میزان وام برای متقاضیان حقوقی حداکثر 750 میلیون تومان قابل پرداخت است.

مدت سپرده گذاری در این طرح حداقل 1 ماه و حداکثر 12 ماه است و در صورت رعایت حداقل مبلغ طی دوره سپرده گذاری، امتیاز اعطای وام قرض‌الحسنه طرح بر اساس میانگین دوره سپرده‌گذاری محاسبه می‌شود.

حداقل مبلغ میانگین برای محاسبه امتیاز دریافت این وام، 10 میلیون تومان در نظر گرفته شده است. کارمزد این وام نیز 4 درصد و مدت بازپرداخت اقساط بین 6 تا 60 ماه متناسب با نیاز مشتری، متغیر است.

در وام طرح باران بانک دی نسبت وام دریافتی به میانگین سپرده بر اساس جدول ذیل محاسبه شده است:

امکان اتصال حساب‌های این طرح به دستگاه‌های POS و IPG کسب و کارها وجود داشته و شرکت ها و سازمان ها در صورت ایجاد میانگین حساب و کسب امتیاز مربوطه، می توانند با ارائه معرفی نامه به پرسنل خود، آنها را از مزایای این طرح برخوردار کنند.

مشتریان حقیقی نیز می توانند امتیاز خود را مشروط به تکمیل و امضاء فرم «رضایت نامه واگذاری حق امتیاز سپرده» به بستگان درجه یک شامل پدر، مادر، فرزندان، خواهر، برادر و همسر منتقل کنند.

مشتریان بانک دی می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این طرح به شعب یا باجه‌های بانک در سراسر کشور مراجعه کرده و یا با شماره 02128930 تماس حاصل فرمایند./تسنیم

شرایط جدید ثبت نام وام 300 میلیونی بانک سینا + 2 روش بازپرداخت

افرادی که مایل به دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک سینا در قالب طرحی به نام «نخل» هستند، باید در این بانک حساب قرض الحسنه افتتاح کرده و بتوانند میانگین حساب حداقل یک ماهه ایجاد کنند.

طرح نخل بانک سینا برای اشخاص حقوقی و پرسنل و کارکنان شرکت‌ها تدارک دیده شده است. براساس این طرح شرکت طرف حساب بانک سینا امکان درخواست وام 300 میلیونی به منظور ارائه آن به کارکنانش را دارد.

این وام به صورت نقدی نیست و در قالب کارت اعتباری ارائه می‌شود. کارکنان شرکت‌ها و مجموعه‌های طرف حساب بانک سینا با تسهیلات مذکور امکان خرید کالا از مجموعه‌های مشخصی را دارند.

سود این تسهیلات حداکثر مقدار مجاز اعلام شده از سوی بانک مرکزی است و زمان بازپرداخت آن به دو شیوه متفاوت است. در صورتی که بازپرداخت این وام به صورت اقساطی انتخاب شود، مدت زمان لازم برای این کار شش تا 36 ماه خواهد بود. اما اگر مشتری به اقساط راس مدت تمایل داشته باشد، زمان بازپرداخت بین سه تا شش ماه تغییر پیدا خواهد کرد.

میزان اقساط برای این وام 300 میلیونی با نرخ سود حداکثری و مدت زمان بازپرداخت 36 ماهه، 11 میلیون و 612 هزار و 916 تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات به 118 میلیون و 64 هزار و 993 تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن نیز 421 میلیون و 264 هزار و 993 تومان اعلام شده است.

بانک سینا چه خدماتی را به مشتریانش ارائه می‌دهد؟

بانک سینا یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که مجوز فعالیت آن به عنوان مجموعه بانکی از سال 1386 صادر شد. این مجموعه از ابتدای فعالیت خود تاکنون خدمات گوناگونی اعم از تسهیلات، خدمات ارزی، بانکداری شرکتی، افتتاح انواع حساب‌ها، سامانه‌های بانکی و … ارائه داده است.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین