|

وام

نحوه دریافت وام 300 میلیونی بدون سود بانک سپه | مبلغ اقساط وام

به نقل از روابط عمومی بانک سپه، افراد به منظور استفاده از وام 300 میلیونی طرح نگین امید نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانک سپه ندارند.

نحوه دریافت وام 300 میلیونی بدون سود بانک سپه | مبلغ اقساط وام
کد مطلب : 42604

خبرنگار: علی طاهری

به نقل از روابط عمومی بانک سپه، افراد به منظور استفاده از وام 300 میلیونی طرح نگین امید نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانک سپه ندارند. متقاضیان این امکان را دارند که با مراجعه به سامانه امید بانک، میانگین موجودی مناسب را در فاصله زمانی بین یک تا 18 ماه ایجاد کرده و از این تسهیلات تا سه برابر میانگین موجود بهره‌ مند شوند.

نحوه دریافت وام 300 میلیونی بدون سود بانک سپه 

وام قرض الحسنه بوده و هیچ سودی به آن تعلق نمی‌گیرد. فقط بر روی این وام کارمزد دو درصدی پرداخت می‌شود. افراد متناسب با شرایط خود بین 12 تا 60 ماه امکان پرداخت اصل پول به همراه کارمزد آن را به بانک خواهند داشت.

افرادی که وام دریافت کرده‌اند با توجه به شرایط اعلامی، موظف به پرداخت 5 میلیون و 258 هزار و 328 تومان به صورت ماهیانه هستند. کل سود تسهیلات به 15 میلیون و 499 هزار و 681 تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن هم 315 میلیون و 699 هزار و 681 تومان خواهد بود.

این طرح وام برای مشتریان پیچیدگی چندانی ندارد و افراد واجد شرایط به راحتی امکان بهره مندی از آن را دارند. ضمنا متقاضیان به منظور مشاهده امتیاز خود برای دریافت این تسهیلات می‌توانند به سامانه امید بانک مراجعه کنند و مراجعه حضوری نداشته باشند.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین