|

سایپا

با 200 میلیون تومان محصولات سایپا را بخرید | تحویل 90 روزه

دور جدید فروش فوری سایپا با خودروی جدید و جذاب برای مشتریانش شروع شده است. همه ثبت نام کنندگان در طرح فروش فوری سایپا سودی بالایی در کمتر از 1 ماه می کنند . جزئیات مهم از شرایط جدید فروش فوری سایپا ویژه بهمن 1402 را با هم در سایت دیجی سرگرمی میخوانیم

با 200 میلیون تومان محصولات سایپا را بخرید | تحویل 90 روزه
کد مطلب : 42683

خبرنگار علی طاهری

در دهه فجر، سایپا برنامه‌ای برای فروش فوق العاده محصولات خود با ۱۰ خودرو و زمان تحویل مشخص را اجرا می‌کند. این طرح فروش به صورت خارج از سامانه یکپارچه بوده و برای عموم آزاد است.

به مناسبت دهه فجر، شرکت سایپا برای ۱۰ محصول خود طرح‌های فروش فوری و فوق‌العاده را اجرا کرده است. در این طرح‌های فروش، شرکت سایپا شرایطی تقریباً یکسان را اعمال کرده است و موعد تحویل تمامی خودروها نیز ۹۰ روز می‌باشد.

شرایط ثبت نام فروش فوری سایپا

۱. محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است)

۲. حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می باشند.

۳. امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نمی باشد.

۴. متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو و طی ۲۴ ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد.

شرایط فروش فوری سایپا

اوضاع در شرایط پیش‌فروش سایپا متفاوت از فروش فوق‌العاده است. در این طرح، قیمت خودرو قطعی نیست و متقاضی پس از انتخاب خودرو می‌بایست مبلغی را به عنوان پیش‌پرداخت به حساب خودروساز واریز کند. پس از واریز وجه، ثبت‌نام اولیه انجام شده و متقاضی بسته به موعد تحویل خودروها که برای دو خودرو کوییک از تیر الی مهر ۱۴۰۳ و برای اطلس از مرداد تا مهر ۱۴۰۳ اعلام شده، باید مابقی بهای خودرو را بپردازد تا خودرو به وی تحویل شود. لازم به ذکر است که بهای خودرو به نرخ روز با مشتریان محاسبه می‌شود.

فروش ویژه زوتی DL۵ در فروش فوری سایپا به مناسبت دهه فجردر راستای ایجاد امکان ثبت‌نام متقاضیان و با توجه به برنامه افزایش تولید خودرو به اطلاع مشتریان و نمایندگی‌های مجاز گروه خودروسازی سایپا می‌رساند، شرایط فروش فوری متقاضیان عادی زوتی ۲۰۲۳ وارداتی در دهه فجر ۱۴۰۲ اعلام شد.

این طرح از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۲ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ فعال شده است. در این طرح زوتی DL۵ مدل ۲۰۲۳ با قیمت ۱ میلیاردو ۵۹ میلیون تومان و با موعد تحویل ۹۰ روزکاری به فروش می‌رسد.

شرایط ثبت نام فروش فوری سایپا ویژه دهه فجر

سایپا برای ثبت‌نام در این دو طرح، شرایط زیر را اعلام کرده است:

محدودیت کد ملی برای ثبت‌نام اطلس و کوییک اعمال خواهد شد. بر اساس شرایط ثبت‌نام سایپا هر کد ملی صرتاً مجاز به تقاضای یک دستگاه خودرو است.

حداقل سن متقاضیان برای ثبت‌نام فروش فوق‌العاده سایپا ۱۸ سال است و شخص ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می‌باشند.

امکان ثبت‌نام سایپا ۱۴۰۲ برای متقاضیان دارای پالک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو میسر نیست.ثبت‌نام شاهین و ساینا برای مشتریان حقوقی میسر نیست.

متقاضی ثبت‌نام سایپا بدون قرعه‌کشی باید طی ۴۸ ماه گذشته نزد شرکت‌های سایپا و ایران خودرو و طی ۲۴ ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت‌نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین