|

یارانه نقدی

افزایش یارانه‌ها کلید خورد | جزییات یارانه نقدی امشب

در طرح فجرانه شرط خرید ۲۰۰ هزار تومان حذف شده و افراد به ازای خرید هر قلم از ۱۱ قلم، یارانه مضاعف فجرانه به آنها تعلق می‌گیرد. البته این مبلغ قابل ذخیره شدن نیست و اگر در یک ماه هزینه نشود برای ماه بعد ذخیره نمی‌شود.

افزایش یارانه‌ها کلید خورد | جزییات یارانه نقدی امشب
کد مطلب : 42713

خبرنگار: علی طاهری

شرط خرید ۲۰۰ هزار تومان حذف شده و افراد به ازای خرید هر قلم از ۱۱ قلم، یارانه مضاعف فجرانه به آنها تعلق می‌گیرد. البته این مبلغ قابل ذخیره شدن نیست و اگر در یک ماه هزینه نشود برای ماه بعد ذخیره نمی‌شود.

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح فجرانه با یارانه مضاعف ۲۲۰ هزار تومان از ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ اجرا می شود.

نشست خبری علیرضا عسگریان، معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با موضوع تشریح جزئیات طرح کالابرگ الکترونیکی (فجرانه) گفت: دولت دارای راهبرد کلان در حوزه تغذیه مردم است و با وجود مشکلات بودجه این راهبرد پیگیری می‌شود. قسمت بزرگ مربوط به کالابرگ الکترونیکی و برای عموم مردم است.وی افزود: بخش‌های دیگر مربوط به مادران و کودکان است،

وی با بیان اینکه ۱۶ درصد با جمعیت درگیر ۶۱ میلیون نفر از طرح کالابرگ الکترونیک استقبال کرده‌اند، تصریح کرد: در واریز یارانه این ماه مبلغ ۱۲۰ هزار تومان مضاعف یارانه ثابت به ۲۲۰ هزار تومان افزایش یافته است.

وی درباره این طرح که تحت عنوان فجرانه است، توضیح داد: طرح ۳ ماهه بوده و از ۲۰ بهمن آغاز و تا ۲۰ اردیبهشت ادامه دارد.

عسگریان از مزیت‌های دیگر این طرح گفت: شرط خرید ۲۰۰ هزار تومان حذف شده و افراد به ازای خرید هر قلم از ۱۱ قلم، یارانه مضاعف فجرانه به آنها تعلق می‌گیرد. البته این مبلغ قابل ذخیره شدن نیست و اگر در یک ماه هزینه نشود برای ماه بعد ذخیره نمی‌شود.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین