|

سهام عدالت

شروط جدید واریز سود سهام عدالت اعلام شد | سهام عدالت دوبرابر شد؟

جزئیات واریز سود سهام عدالت و فرآیند تقسیم و تعیین تکلیف سود سهام عدالت وراث اعلام شد.

شروط جدید واریز سود سهام عدالت اعلام شد | سهام عدالت دوبرابر شد؟
کد مطلب : 42769

خبرنگار: علی طاهری

جزئیات واریز سود سهام عدالت و فرآیند تقسیم و تعیین تکلیف سود سهام عدالت وراث اعلام شد.

معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی گفت: اگر فرآیند تقسیم سود سهام عدالت وراث حداکثر تا ۱۰ اسفند ماه به پایان برسد، سود امسال و سال‌های گذشته پرداخت خواهد شد.

بر اساس اعلام سازمان بورس، «محمود حسنلو» معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، آخرین اقدامات انجام‌شده برای تعیین تکلیف سهام عدالت متوفیان را اعلام کرد و گفت: فرآیند تقسیم ارث متوفیان سهام عدالت بین وراث از طریق سامانه «میراث» در شرکت سپرده‌گذاری مرکزی انجام خواهد شد. انتقال سهام توسط یکی از وراث یا نماینده آن‌ها که در سجام احراز هویت شده از طریق مراجعه به یکی از شعب سراسر کارگزاری‌های بورسی یا یکی از شعب بانک‌های ملی، تجارت، پارسیان و ملت انجام می‌شود.

حسنلو تاکید کرد: تمامی فرآیند اجرای این اقدام رایگان بوده و لازم نیست وراث هیچ‌گونه مبلغی را پرداخت کنند. همچنین هر یک از وراث می‌توانند به صورت جداگانه و با مراجعه به درگاه ذی‌نفعان بازار سرمایه به آدرس https://ddn.csdiran.ir نسبت به پرونده خود آگاهی پیدا کنند. به محض تشکیل پرونده در یکی از شعب، وضعیت پرونده همه وراث در سایت https://ddn.csdiran.ir قابل مشاهده خواهد بود.

معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی با بیان اینکه توصیه ما به وراث این است که تشکیل پرونده و اقدام برای تقسیم ارث را به روز‌های پایانی سال موکول نکنند، گفت: در پایان سال، فرآیند توزیع سود سهام عدالت را خواهیم داشت؛ اگر فرآیند تقسیم سود سهام عدالت متوفیان حداکثر تا ۱۰ اسفند ماه به پایان برسد، سود سهام عدالت امسال و سال‌های گذشته به حساب آن‌ها پرداخت خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین