|

سهام عدالت

خبر جدید سهام عدالت متوفیان | زمان واریز سهام عدالت متوفیان مشخص شد

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گیلان گفت: ۱۰ اسفند آخرین زمان وراث برای دریافت ارث سهام عدالت متوفا است.

خبر جدید سهام عدالت متوفیان | زمان واریز سهام عدالت متوفیان مشخص شد
کد مطلب : 42981

خبرنگار علی طاهری

 زمان واریز سود سهام عدالت وراث مشخص شد مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گیلان گفت: ۱۰ اسفند آخرین زمان وراث برای دریافت ارث سهام عدالت متوفا است.

سرمایه‌گذاری در بورس به معنای خرید و فروش سهام شرکت‌ها در بازار سرمایه است و این عمل افراد و شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا درآمد و سود از افزایش ارزش سهام یا تقاضا و عرضه در بازار بورس را بدست آورند. این نوع سرمایه‌گذاری معمولاً با ریسک‌هایی همراه است و نیاز به تحلیل دقیق و مطالعه بازار دارد.

ابراهیم قنبرپور، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گیلان گفت: وارثان متوفیانی که تاریخ فوت آنها تا تاریخ ۱/۵/۱۳۹۹ است، برای دریافت سهام عدالت امسال و سال‌های گذشته، به کارگزاری‌های بورس، بانک‌های عامل و دفاتر پیشخوان دولت در شهرستان خود مراجعه کنند.

او افزود: مراجعه‌کنندگان کپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه متوفی، اصل یا کپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه همه وراث قید شدهصفحه اول شناسنامه همه وراث قید شده در گواهی انحصار وراثت و اصل یا کپی گواهی حصر وراثت را به همراه داشته باشند.

زمان واریز سهام عدالت متوفیان مشخص شد

به گفته مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گیلان، بانک‌های ملی، ملت، تجارت و پارسیان برای ثبت اطلاعات وراث متوفی در این استان در نظر گرفته شده‌اند.

قنبرپور تصریح کرد: یکی از ورثه به عنوان نماینده از طرف دیگر وراث که اطلاعاتش در سامانه سجام ثبت شده می‌تواند برای انجام کار‌های اداری در این خصوص اقدام کند.

او با اشاره به اینکه فرآیند تقسیم سهام عدالت بین وراث ۲ روز زمان می‌برد، گفت: اشخاص دارای سجام بورس، بعد از ورود به درگاه یکپارچه ذی‌نفعان بازار سرمایه، به نشانی ddn.csdiran.ir، می‌توانند از طریق گزینه «امور سهام عدالت متوفی» با وارد کردن کد ملی و تاریخ تولد متوفی از وضعیت سهام عدالت متوفی استعلام بگیرند.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گیلان یادآوری کرد: کسانی که از قبل برای تقسیم ارٍث و گرفتن انحصار وراثت در دفاتر پیشخوان دولت و یا دفاتر الکترونیک قضایی ثبت نام کرده‌اند به نام نویسی دوباره نیاز ندارند.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین