|

خودرو

قیمت محصولات ایران خودرو در بازار امروز | قیمت خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ چند؟

قیمت محصولات ایران خودرو به‌روزرسانی شد. در ادامه قیمت خودرو دوشنبه ۲۲ اسفند را بخوانید.

قیمت محصولات ایران خودرو در بازار امروز | قیمت خودرو  پژو ۲۰۶ تیپ ۲ چند؟
کد مطلب : 43190

خبرنگار: علی طاهری

قیمت خودرو طی هفته گذشته روند صعودی داشت. بر اساس قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا تارا، هایما، پژو ۲۰۷ و شاهین از جمله خودروهای پرطرفدار ایرانی هستند که طی هفته گذشته ۱۵ الی ۲۵ میلیون تومان گران شدند.

در ادامه جدیدترین قیمت خودروهای پرفروش ایرانی و تغییرات آن نسبت به هفته گذشته (چهارم اسفند) را بخوانید.

قیمت روز محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ به ۵۹۰ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۶۳۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۷۳۵ میلیون تومان است که طی هفته گذشته ۱۵ میلیون بالا رفته است. این خودرو از تیر تا به امروز ۱۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ تیپ ۵ مدل ۱۴۰۲ نیز امروز به ۶۷۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است.

 قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۷۷۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون افزایش پیدا کرده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۸۶۰ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون افزایش پیدا کرده است. این خودرو تقریبا طی چهار ماه گذشته ۱۲۰ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۸۸۰ میلیون تومان است که طی هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. این مدل طی چهار ماه گذشته ۳۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک مدل V۲ سال ۱۴۰۱، ۹۰۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. تارا اتوماتیک صفر مدل V۲ سال ۱۴۰۲ هم ۹۴۰ تومان قیمت خورده است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. قیمت تارا اتوماتیک V۴ LX نیز به یک میلیاردو و۱۱۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۲۵ میلیون گران شده است.

قیمت تارا دنده ای V۱ سال ۱۴۰۲ هم به ۸۰۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است و طی سه ماه گذشته ۶۴ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۹۵۰ میلیون تومان رسیده است که به معنای افزایش ۱۵ میلیونی طی یک هفته است. این خودرو نسبت به خرداد ۵۵ میلیون تومان ریزش داشته است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۷۱۵میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است و طی هفت ماه گذشته ۱۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۶۳۵ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۶۵۵ میلیون تومان که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۵۷۵ میلیونی شده است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون بالا رفته است.

سمند سورن پلاس XU۷P بنزینی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۰۵ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. سمند سورن پلاس EF۷ بنزینی مدل ۱۴۰۱ نیز ۶۳۵ میلیون تومان است شده است که ۱۰ میلیون تومان گران شده است.

قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ۷۵۵ میلیون اعلام شده است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۲۵ میلیون تومان شده است و نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۲ نیز به ۷۸۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون گران شده است. این مدل گرانترین پژو پارس است.

قیمت هایما ۸S مدل ۱۴۰۲ نیز یک میلیاردو ۸۵۵میلیون تومان شده است که ۲۵ میلیون افزایش پیدا کرده است. قیمت هایما S۵ ۶ سرعته اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ به یک میلیاردو۴۴۰میلیون تومان رسیده است که طی یک هفته ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت وانت آریسان ۲ مدل ۱۴۰۲ نیز امروز ۴۸۷میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون بالا رفته است.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین