|

پژو پارس

استارت پژو پارس در بازار خودرو | مردم منتظر افزایش قیمت پژو پارس باشند

در چهارمین روز نوروز ۱۴۰۳، پژو پارس بر فزار ابرها سیر می‌کند. با افزایش قیمت نوروزی پژو پارس که با ادامه تولید همراه شده، باید منتظر جهش‌های بیشتری بود.

استارت پژو پارس در بازار خودرو | مردم منتظر افزایش قیمت پژو پارس باشند
کد مطلب : 43685

خبرنگار علی طاهری

در چهارمین روز نوروز ۱۴۰۳، پژو پارس بر فزار ابرها سیر می‌کند. با افزایش قیمت نوروزی پژو پارس که با ادامه تولید همراه شده، باید منتظر جهش‌های بیشتری بود.

پژو پارس، یکی از خودروهای تولیدی شرکت ایران خودرو است که در بازار خودروی ایران به عنوان یکی از خودروهای محبوب و پرفروش شناخته می‌شود. این خودرو با طراحی ساده و کلاسیک، مناسب برای استفاده روزانه و شهری می‌باشد. پژو پارس با موتورهایی با قدرت ۷۵ تا ۱۰۰ اسب بخار و با مصرف سوخت مناسب، به عنوان یکی از خودروهای اقتصادی در بازار خودروی ایران شناخته می‌شود.

با نوسانات بازار ارز ایران، قیمت خودروهای داخلی و خارجی به شدت رو به افزایش است و تقریباً روزی نیست که افزایش قیمت در بازار خودرو را حس نکنیم. قرار بود تولید پژو پارس تا آخر سال ۱۴۰۲ متوقف شود و این سدان جذاب دیگر در سال ۱۴۰۳ تولید نشود. اما به یکباره با نامه‌نگاری‌های بین مدیرعامل ایران خودرو و رئیس سازمان استاندارد، تصمیم بر این شد که پژو پارس تا خرداد ۱۴۰۳ نیز تولید شود تا هم نیاز متقاضیان در سامانه یکپارچه تأمین شود و هم ایران خودرو بتواند به تعهداتش عمل کند.

با ادامه تولید پژو پارس، قیمت پژو پارس نیز درحال افزایش است؛ اگرچه قیمت دلار تأثیر خود را می‌گذارد اما اگر تولید پژو پرشیا متوقف می‌شد، قیمت آن نیز به حالت سکوت می‌رفت. اما اکنون که در چهارمین روز از نوروز ۱۴۰۳ به سر می‌بریم افزایش قیمت نوروزی پژو پارس و دیگر محصولات ایران خودرو به شدت احساس می‌شود و خرید خودرو نیز آرزویی محال شده است.

افزایش قیمت نوروزی پژو پارس در بازار

قیمت پژو پارس LX صفر، در بازار به ۸۰۰ میلیون تومان رسید و امروز با افزایش ۵ میلیونی به ۸۰۵ میلیون تومان رسیده است.

همچنین پژو پارس XU۷P سال ، به ۶۵۰ میلیون تومان رسیده است و امروز با افزایش ۱۰ میلیونی به ۶۶۰ میلیون تومان رسید.

همچنین پژو پارس ELX-TU۵ در بازار به ۸۲۰ میلیون تومان رسید و امروز با کاهش ۲۰ میلیون تومانی به ۸۰۰ میلیون تومان رسیده است.

همچنین پژو پارس LX مدل ۱۴۰۰ در بازار به ۷۶۰ میلیون تومان رسیده است و امروز با افزایش ۱۵ میلیونی به ۷۷۵ میلیون تومان رسید.

قیمت پژو پارس درب کارخانه

قیمت کارخانه خودروهای پژو پارس نیز از ۲۷۵ میلیون تا ۳۳۳ میلیون تومان متغیر است.

قیمت پژو پارس XU۷P سال سفارشی در نمایندگی ۳۰۹ میلیون تومان است.

قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ در نمایندگی هم ۳۳۳ میلیون تومان است.

همچنین قیمت پژو پارس XU۷P سال در نمایندگی ۲۹۴ میلیون تومان است.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین