|

ایران خودرو

لینک ثبت نام و جدول فروش فوری ایران خودرو | جزئیات حراج بزرگ بهاره ایران خودرو

شرایط استثنایی فروش ایران خودرو اعلام شد. افراد متقاضی می‌توانند در ایران خودرو 1403، دو خودرو پرفروش را با قیمت کارخانه خریداری کنند و زمان تحویل آن‌ها 90 روز است.

لینک ثبت نام و جدول فروش فوری ایران خودرو  | جزئیات حراج بزرگ بهاره ایران خودرو
کد مطلب : 43995

خبرنگار: علی طاهری

شرایط استثنایی فروش ایران خودرو اعلام شد. افراد متقاضی می‌توانند در ایران خودرو 1403، دو خودرو پرفروش را با قیمت کارخانه خریداری کنند و زمان تحویل آن‌ها 90 روز است.

لینک ثبت نام و جدول فروش فوری ایران خودرو

با توجه به جدول فروش ویژه ایران خودرو 1403، افراد می‌توانند پژو پارس XU7P سفارشی ELX و سورن پلاس را با قیمت روز کارخانه تهیه نمایند.

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً تصویر زیر را مشاهده نمایید.

ایران خودرو

برای ثبت نام ایران خودرو 1403 بدون نیاز به قرعه کشی، می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

https://www.ikco.ir

فعال‌سازی این بخشنامه بر روی وبسایت esale.ikco.ir پس از دریافت پیامک از ایران‌خودرو انجام خواهد شد. تکمیل مراحل ثبت نام تنها از طریق وبسایت ثبت نام ایران خودرو امکان‌پذیر است. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت انجام مراحل از طریق وبسایت‌های دیگر، شرکت ایران خودرو هیچ‌گونه مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرد.

ثبت نام تنها از طریق وبسایت ایران خودرو و به صورت آنلاین انجام می‌شود و متقاضیان موظفند نمایندگی محل سکونت خود را برای ثبت سفارش انتخاب کنند.

پیش پرداخت اولیه باید به صورت نقدی از طریق کارت بانکی مالک قرارداد انجام شود.

هزینه حمل و نقل خودرو به قیمت نهایی محصول اضافه خواهد شد. هر فرد (با کد ملی مشخص و شرایط سنی بالای 18 سال) تنها مجاز به ثبت نام برای یک دستگاه خودرو است.

متقاضیان فوق میتوانند طی مدت 10 روز نسبت به انتخاب و واریز وجه اقدام نمایند.

مراتب از طریق ارسال پیامک نیز به واجدین شرایط اولویت ذیل اطلاع رسانی شده است.

 

به دنبال صدور مجوز تغییر قیمت پژوپارس به نظر می رسد طی روزهای آینده قیمت جدید سایر خودروهای داخلی هم توسط خودروسازان اعلام شود.

سرانجام بعد از کشمش‌های فراوان بر سر زیان انباشته خودروسازان امروز ایران خودرو از افزایش قیمت یکی از محصولات پرتقاضای خود که از سال گذشته تولید آن حاشیه های بسیاری داشت خبرداده است.

براساس اعلام ایران خودرو قیمت پژوپارس که مدت ها تغییری نکرده بود با دریافت مجوز ۴۴۵ میلیون و ۷۴۲ هزارو ۳۰۰ تومان تعیین شده است و متقاضیان باید برای تکمیل وجه قیمت های جدید را در قراردادهای خود لحاظ کنند.

البته نکته مهم اینجاست با صدور مجوز تغییر قیمت پژوپارس به نظر باید منتظر افزایش قیمت‌ کارخانه ای سایر انواع خودروهای داخلی بود و طی روزهای آینده قیمت جدید سایر خودروهای داخلی هم توسط شرکت ها اعلام شود.

اما داستان پژوپارس در سال گذشته چه بود که در نهایت امسال به عنوان نخستین خودرو مجوز افزایش قیمت را دریافت کرده است.

مردادماه سال گذشته بود که شرکت ایران خودرو بنا بر تصمیم سازمان ملی استاندارد مبنی بر توقف تولید این خودرو، پایان تولید خودروی پژوپارس را در تمامی سایت های تولیدی خود اعلام و سورن پلاس را به عنوان خودروی جایگزین معرفی کرد. این شرکت طبق اخطار سازمان ملی استاندارد مبنی بر اینکه پژوپارس تا نیمه اسفندماه فرصت تولید خواهد داشت ، نسبت به توسعه خط تولید سورن پلاس برنامه ریزی کرده بود.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین