|

خودرو

قیمت خودرو ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ترمز قیمت سوگلی سایپا امروز کشیده شد

قیمت خودرو امروز، سه‌شنبه، 4 اردیبهشت 1403 کاهشی گزارش می‌شود. البته شدت افت قیمت در محصولات ایران خودرو بیشتر بوده و خودروهای سایر شرکت‌ها غالباً با ثبات گزارش می‌شود.

قیمت خودرو ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ترمز قیمت سوگلی سایپا امروز کشیده شد
کد مطلب : 44061

خبرنگار: علی طاهری

قیمت خودرو امروز، سه‌شنبه، 4 اردیبهشت 1403 کاهشی گزارش می‌شود. البته شدت افت قیمت در محصولات ایران خودرو بیشتر بوده و خودروهای سایر شرکت‌ها غالباً با ثبات گزارش می‌شود.

قیمت خودرو ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

قیمت خودرو امروز ، سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1403 کاهشی گزارش می‌شود. البته شدت افت قیمت در محصولات ایران خودرو به نسبت سایر شرکت‌ها محسوس‌تر است.

گرچه کلیت بازار نزولی به نظر می‌رسد، اما در این میان خودروهایی پیدا می‌شوند که از ابتدای امروز، افزایش قیمت عجیب‌وغریبی نسبت به روز گذشته دارند.

برای مثال بهمن G9 یکی از جدیدترین و بزرگ‌ترین محصولات شرکت بهمن موتور محسوب می‌شود که اخیراً وارد بازار شده و از ابتدای روز جاری رشد قیمتی بالغ‌بر 95 میلیون تومان را به ثبت رساند و به نرخ سه میلیارد و 355 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قیمت خودروهای داخلی

افت قیمت خودروهای داخلی از ابتدای امروز به مراتب بیشتر از مونتاژی‌ها گزارش می‌شود.

ساینا دنده‌ای S دوگانه‌سوز از معدود خودروهای دوگانه‌سوز بازار بوده که از ابتدای روز جاری پنج میلیون تومان افت قیمت دارد و به نرخ 465 میلیون تومان معامله می‌شود.

کوییک اتوماتیک R یکی از اقتصادی‌ترین محصولات دنده اتومات بازار به شمار می‌رود که 10 میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با 545 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

دنا پلاس اتوماتیک سدان محبوب بازار داخلی به شمار می‌رود. این خودرو هم پنج میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته شده و به کانال یک میلیارد و 100 میلیون تومان رسیده است.

تارا اتوماتیک V2 محصول لوکس ایران خودرو نیز افت 15 میلیون تومانی را به ثبت رسانده و به نرخ 993 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

از ابتدای معاملات امروز، قیمت خودروهای مونتاژی به مراتب کمتر از خودروهای داخلی نوسان دارد.

جک J4 آپشنال یکی از معدود محصولات مونتاژی است که 10 میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با نرخ 885 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

هایما S5 اتوماتیک 6 سرعته، کراس‌اوور مونتاژی ایران خودرو با افت پنج میلیون تومانی نسبت به دیروز، به قیمت یک میلیارد و 515 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

دیگنیتی پرایم که یکی از محبوب‌ترین و لوکس‌ترین محصولات بهمن موتور به شمار می‌رود از صبح امروز 25 میلیون تومان ارزان‌تر شد و با دو میلیارد و 60 میلیون تومان معامله می‌شود.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین