|

آثار نوآوری باید در سبد بیمه‌ای مردم نمایان باشد

رئیس کل بیمه مرکزی تأکید کرد:‌ نوآوری یکی از مفاهیم گسترده‌ای است که آثار آن باید در همگانی‌سازی محصولات و خدمات بیمه‌ای خود را نشان دهد.

آثار نوآوری باید در سبد بیمه‌ای مردم نمایان باشد
کد مطلب : 36866

مجید بهزادپور که در دهمین هفته از پویش فناورانه بیمه سخن می‌گفت، با اعلام این مطلب افزود: نقطه نهایی توقع نهاد ناظر از فناوران و نوآوران این است که مسیر بیمه گری از مرحله صدور تا پرداخت خسارت را کوتاه کنند.

رئیس کل بیمه مرکزی با تبیین پیچیدگی‌های صنعت بیمه بر ضرورت تسهیل گری در محصولات و خدمات تاکید کرد و اظهار داشت: تحول در صنعت بیمه یک کار جمعی به شمار می رود که باید در چارچوب تخصص و فناوری دنبال شود.

رئیس شورای عالی بیمه از راه اندازی نمادین مرکز نوآوری بیمه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی خبر داد و افزود: صنعت بیمه هوشمند به زیرساخت نوآوری نیاز ویژه ای دارد و بیمه مرکزی با کاهش تصدی گری و حمایت از فناوران و دانش بنیان ها به تسریع این جریان کمک خواهد کرد.

گفتنی است در این نشست با حضور اعضای هیات عامل بیمه مرکزی و تنی چند از مدیران ارشد از دو طرح جدید بیمه ای رونمایی شد. بیمه کوثر به معرفی سامانه "کوثر من" با مزایای صدور انلاین بیمه نامه و خسارت و دسترسی های ویژه برای شبکه فروش و شرکت نوآران آتیه فردا به معرفی سامانه " درمان یار" با هدف تسهیل درپرداخت هزینه های درمانی از طریق ارائه بیمه اعتبار پرداختند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین