|

محمود شایان عضو جدید هیات مدیره بانک ملی ایران شد

مراسم معارفه محمود شایان عضو جدید هیات مدیره بانک ملی ایران و تودیع سید فرید موسوی عضو سابق هیات مدیره این بانک برگزار شد.

محمود شایان عضو جدید هیات مدیره بانک ملی ایران شد
کد مطلب : 37801

سید عباس حسینی معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌های سید فرید موسوی عضو سابق هیات مدیره بانک ملی ایران، ابراز امیدواری کرد که حضور محمود شایان در ترکیب هیات مدیره به این بانک در حرکت به سوی اهداف تعیین شده کمک کند.

حسینی بیان کرد: بانک ملی ایران نماد زحمت و تلاش کل نظام بانکی کشور است و امیدوارم این تلاش‌ها همچنان تداوم داشته باشد.

معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی ادامه داد: بانک ملی ایران باید نقش پیشرو خود در نظام بانکی را حفظ کند و هر تحول، تغییر، خدمت جدید و کمک به رشد اقتصادی، ابتدا از دل این بانک بیرون بیاید و سپس در نظام بانکی جاری شود.

وی با تاکید بر همگرایی و وحدت میان اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران، گفت: هدف، گره گشایی از مشکلات مردم و کشور است و کار را باید برای خشنودی خدا انجام داد.

سرپرست بانک ملی ایران نیز در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌های سید فرید موسوی عضو سابق هیات مدیره و تاکید بر توانمندی‌های محمود شایان عضو جدید هیات مدیره، گزارشی از عملکرد بانک ملی ایران و برنامه‌های در دست اقدام ارائه داد.

ابوالفضل نجارزاده با اشاره به تداوم برنامه واگذاری‌ها گفت: واگذاری شرکت‌ها و خروج از بنگاه داری، سیاست اصلی بانک ملی ایران است.

وی با اعلام شرکت‌های در دست واگذاری، تاکید کرد: واگذاری این شرکت ها، منجر به آزادسازی منابع آن‌ها و خلق بنگاه‌های جدید می‌شود.

سرپرست بانک ملی ایران خبر داد: با تمهیدات اندیشیده شده و کمک شرکت داده ورزی سداد، به زودی محصولی ارائه می‌شود که با استفاده از آن ارائه تسهیلات خرد به مشتریان غیر حضوری می‌شود.

اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران نیز ضمن تبریک انتخاب عضو جدید هیات مدیره، از خدمات سید فرید موسوی تقدیر کردند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین