|

تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی و روانشناسی

تست شخصیت شناسی | بگو کدام کتاب و انتخاب میکنی تا بگم چقدر منزوی هستی

درونگرا هستی یا برونگرا؟ شناخت تیپ شخصیتی شما می تواند در بسیاری از زمینه های زندگی مانند ارتباطات، روابط، انتخاب شغل و موارد دیگر به شما کمک کند.

تست شخصیت شناسی | بگو کدام کتاب و انتخاب میکنی تا بگم چقدر منزوی هستی
کد مطلب : 41147

خبرنگار: علی طاهری

تست شخصیت شناسی در انواع مختلف وجود دارد. تست شخصیت شناسی به روانشناسان کمک زیادی می کند . برای شناخت بهتر خود می توانید تست شخصیت شناسی انجام دهید. کافی بگویید در این تست شخصیت شناسی اول کدام تصویر  را انتخاب می کنید ؟ شما با پاسخ دادن به این تست شخصیت شناسی می توانید به شخصیت خود بیشتر پی ببرید.

.

.

.

انجام تست شخصیت می تواند راهی عالی برای کشف درون گرا یا برون گرا بودن شما باشد و این تست خاص سرگرم کننده و تعاملی است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک کتاب انتخاب کنید، و ما به شما خواهیم گفت که چه نوع شخصیتی دارید!

کتاب 1: خروجی

کسانی که کتاب اول را انتخاب می‌کنند اغلب برون‌گرا و اجتماعی هستند. آنها از به دست گرفتن ابتکار عمل و اولین کسانی که خود را معرفی می کنند یا سوالی می پرسند نمی ترسند.

آنها تمایل دارند در تعاملات خود کاملاً مطمئن باشند و از تعامل با دیگران لذت می برند. این می تواند در یک محیط حرفه ای، یا به سادگی زمانی که خود را به غریبه ها در یک محیط جدید معرفی می کنند.

کتاب 2: درونگرا

کسانی که کتاب دوم را انتخاب می کنند ممکن است درونگراتر باشند. آنها ترجیح می دهند قبل از درگیر شدن فعالانه با افراد، وقت خود را صرف مشاهده محیط اطراف خود و شناختن آنها کنند.

آن‌ها در گروه‌های کوچک‌تر راحت‌تر هستند و اغلب می‌توانند به تنهایی پیدا شوند و علایق و علایق خود را بررسی کنند. ویژگی کلیدی این انتخاب، توانایی فکر کردن قبل از صحبت است.

کتاب 3: اجتماعی

کسانی که کتاب سه را انتخاب می کنند، زندگی اجتماعی فعالی دارند. آنها اغلب زندگی مهمانی هستند و افراد دیگر را به گفتگوهای خود می کشانند.

آنها عاشق ملاقات با افراد جدید، گفتگوهای عمیق در مورد موضوعات معنی دار هستند و به طور کلی از بودن در کنار مردم تا حد امکان لذت می برند. اگر به دنبال کسی هستید که مطمئن شود همه اوقات خوبی را سپری می کنند، به این انتخاب نگاه نکنید!

کتاب 4: خجالتی

کسانی که کتاب چهارم را انتخاب می کنند ممکن است کمی خجالتی یا درونگرا باشند. آنها معمولاً در گروه‌های کوچک‌تر راحت‌تر هستند، جایی که می‌توانند وقت خود را صرف شناخت هر فرد به طور جداگانه کنند.

آنها محیطی را ترجیح می دهند که در آن احساس امنیت و پذیرش کنند، بنابراین می توانند به تدریج در طول زمان باز شوند. این انتخاب گویای شخصیت این افراد است.

کتاب 5: دوستانه

کسانی که کتاب پنجم را انتخاب می کنند اغلب شخصیت دوستانه ای دارند. آنها از اینکه دیگران احساس استقبال و پذیرش کنند، صرف نظر از اینکه چقدر آنها را می شناسند، لذت می برند.

آنها اغلب اولین کسانی هستند که در صورت نیاز کمک یا پشتیبانی می کنند، که آنها را به دارایی های ارزشمند در هر تیم یا گروهی تبدیل می کند. چنین افرادی اغلب تمایل ذاتی به ایجاد ارتباطات معنادار با اطرافیان خود دارند.

امیدواریم با این تست شخصیت متوجه شوید که درون گرا هستید یا برون گرا، لذت برده باشید! همیشه خوب است که از شخصیت خود و نحوه مقایسه آن با دیگران ایده بگیرید. یادتان باشد این تست صرفا جنبه سرگرمی دارد و از نظر علمی معتبر نیست.

اگر از این تست لذت بردید، حتما وب سایت ما را به طور منظم برای تست های شخصیتی جدید بررسی کنید. این را با دوستان و خانواده خود نیز به اشتراک بگذارید!

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین