|

فروش فوری ایران خودرو | قرعه کشی ایران خودرو

دور جدید فروش فوری ایران خودرو با پژو 207 | فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی

شرایط فروش فوری ایران خودرو با پژو ۲۰۷ مشخص شد.

دور جدید فروش فوری ایران خودرو با پژو 207 | فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی
کد مطلب : 42169

خبرنگار:الهام کریمی

متقاضان فروش فوری ایران خودرو پژو 207 در دو نسخه دنده دستی و اتوماتیک، تا 30 دی ماه فرصت دارند تا وجه خودرو مورد نظر خود را واریز کنند.

شرایط فروش فوق العاده پژو ۲۰۷ د ر دو نسخه دنده دستی و اتوماتیک مخصوص دی ماه ۱۴۰۲ توسط ایران خودر و اعلام شد.

در این دوره فروش قیمت پژو 207 اتوماتیک پانورما ارتقا یافته با تحویل 90 روزه، 602 میلیون و 735 هزار تومان است. در تحویل 90 روزه این خودرو با رنگ‌های متنوع عرضه شده است.

بر اساس اطلاعیه ایران خودرو، امکان واریز وجه مجدد برای متقاضیان ۲۰۷ اتوماتیک و دنده دستی پاناروما ارتقا یافته، ویژه اولویت‌های سوم زمستان تا تا پایان دی ماه فراهم شده است.

فروش فوری ایران خودرو

 امکان واریز وجه مجدد برای متقاضیان پاییز ۱۴۰۳ سامانه یکپارچه، شرایط انتخاب خودرو سورن با موتور XU۷P مجهز به تجهیزات الزامی استانداردهای ۸۵ گانه مطابق جدول پیوست مجددا ایجاد شده است. متقاضیان فوق می‌توانند طی مدت ۱۰ روز با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس esale.ikco.ir نسبت به واریز وجه اقدام نمایند.

زمان فعال‌سازی این بخشنامه بر روی سایت esale.ikco.ir بعد از ارسال پیامک از سوی ایران‌خودرو خواهد بود.

شرایط طرح فروش فوری و پیش فروش سورن پلاس دی ۱۴۰۲؛

اولین عرضه ایران خودرو بعد از داستان افزایش قیمت خودرو در کارخانه استارت خورد.

ایران خودرو در دور جدید عرضه محصولاتش ایده متفاوتی را برای ترغیب متقاضیان به خرید نقدی در دستورکار قرار داد.

آبی های جاده مخصوص برای متقاضیانی که خودروی پژو ۲۰۷ با سقف شیشه ای و گیربکس اتوماتیک را انتخاب کرده بودند و موعد تحویل خودروی آنها زمستان ۱۴۰۲ اعلام شده بود، دو مسیر متفاوت عرضه را در نظر گرفتند.

مسیر اول فروش فوق العاده است. متقاضیان در این نوع از فروش کل مبلغ را به حساب آبی های جاده مخصوص واریز می کنند و ایران خودرویی ها هم تعهد می دهند که طی ۹۰ روز کاری آینده از واریز مبلغ، خودرو را تحویل دهند.

آپشن انتخاب خودرو با رنگ های متنوع در دسترس متقاضیان خرید نقدی قرار دارد.

متقاضیان حاضر در طرح فروش فوق العاده پژو ۲۰۷ با سقف شیشه ای و گیربکس اتوماتیک می توانند این خودرو را با رنگ های سفید، مشکی، آبنوس، خاکستری، نقره ای تیتانیوم، آبی کاسپین و نقره ای تحویل بگیرند.

قیمت ابن خودرو در فروش فوق العاده با توجه به اینکه این محصول پسوند ارتقایافته را یدک می کشد حدود ۶۰۳ میلیون تومان اعلام شده است.

اما مسیر دیگر پیش فروش است. متقاضیان در پیش فروش نصف مبلغ یاد شده یعنی حول و حوش ۳۰۱ میلیون تومان را واریز می کنند و می توانند خودروی خود را اردیبهشت ۱۴۰۳ تحویل بگیرند. ایران خودرویی ها پژو ۲۰۷ با سقف شیشه ای و گیربکس اتوماتیک را در بازه تحویل ذکر شده تنها با رنگ سفید عرضه می کنند.

بنابراین دیگر از تنوع رنگی برای عرضه به صودت پیش فروش خبری نیست.

به نظر می رسد مدیران ایران خودرو بعد از به کما رفتن ایده فروش بخشی از محصولات با قیمت حاشیه بازار تلاش می کنند تا با توجه به نزدیک شدن به پایان سال به هر نحو ممکن نقدینگی بیشتری جذب کنند. فروش خودرو به صورت فوق العاده با رنگ های متنوع یکی از ایده های آنها است.

متقاضیان واجد شرایط فرصت دارند تا ۳۰ دی امسال نسبت به انتخاب طرح خرید مورد نظر خود اقدام کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین